Zawierzyli Maryi

zawierzyli-maryi

Dnia 7 marca 2020 roku, w pierwsza sobotę miesiąca w naszej parafii pw. Chrystusa Króla, odbył się po raz pierwszy Męski Różaniec. 30 mężczyzn wyruszyło z kaplicy pw. św. Józefa z różańcem w ręku zmierzając do kościoła parafialnego, wypraszający łaski dla ojczyzny, parafii i rodziny.

Prowadziła ich Maryja w wizerunku Głuszyckiej Pani Radości.

Wśród nich kroczyli także duszpasterze parafii, na czele z proboszczem ks. Sławomirem Augustynowiczem, zawierzając całą wspólnotę Matce. Na zakończenie wszyscy zgromadzili się przy Stole Eucharystycznym składając wszystkie intencje na ołtarzu. Bogu niech będą dzięki za ten czas. Niech trwa.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn, w każdą pierwszą sobotę miesiąca do kaplicy św. Józefa. Niech Ciebie nie zabraknie. Bądź męski, weź do ręki różaniec.

Jacek Pawlik