Zamówienia

ZAPYTANIE OFERTOWE- OŚWIETLENIE

zapytanie-ofertowe-oswietlenie

Rzymskokatolicka Parafia pw. Chrystusa Króla w Głuszycy zaprasza zainteresowanych do składania ofert cenowych dot. działania. pn.  Wykonanie usługi oświetlenia sceny w miejscu wydarzenia podczas koncertu w ramach realizacji zadania pn. DNI PAPIESKIE W GŁUSZYCY      w ramach projektu grantowego pn. Atrakcyjne Góry Sowie w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w  ramach strategii rozwoju lokalnego i kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020. W załączniku formularz oferty.

Informacje dodatkowe:

1. Wykonawca składa ofertę w formie pisemnej lub elektronicznej  w terminie wskazanym w formularzu oferty (listem lub  e-mailem) na Formularzu Oferty.
  2. Oferta jest ważna jeżeli została podpisana przez Oferenta
  3. O terminowości złożenia oferty decyduje data wpływu do siedziby Parafii bądź na adres skrzynki mailowej.
  4. Oferta najkorzystniejsza zostanie wybrana do realizacji pod warunkiem możliwości jej realizacji w ramach założonego w budżecie limitu środków na realizowane zadanie.
  5. Parafia zastrzega możliwość odstąpienia od realizacji przedmiotu zapytania bez podania przyczyny.

Osoba uprawniona do kontaktu: ks. Sławomir Augustynowicz- Proboszcz Parafii

e-mail: beritgluszyca@gmail.com        tel.:  664 459 342

Do pobrania formularz oferty:

zapytanie ofertowe – wykonanie usługi oświetlenia_07.08.22