ZAPROSZENIE NA PROJEKCJE FILMU „CZY NAPRAWDĘ WIERZYSZ?”

zaproszenie-na-projekcje-filmu-czy-naprawde-wierzysz

„Czy naprawdę wierzysz?” to więcej niż film. To pytanie, na które każdy musi sobie sam odpowiedzieć. „W filmie przeplata się wiele historii. Każdy z bohaterów znajduje się na innym etapie życia, ale wszyscy potrzebują tego samego. Chodzi tu o siłę i znaczenie krzyża w dzisiejszym społeczeństwie. To potężny film” – mówi David A.R. White – jeden z producentów filmu. Z kolei Chuck Konzelman i Cary Solomon – autorzy scenariusza mówią wprost: „Pracę zawsze rozpoczynamy od modlitwy. Wpuszczamy Boga do naszych serc i on mówi nam, czego chce. Chcemy opowiedzieć ludziom o tym, kim jest nasz Bóg. W tym filmie żaden z bohaterów nie dominuje, nikt nie zna wszystkich elementów układanki. Tak, jak w życiu, prawda?”

Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej zaprasza Wszystkich chętnych do obejrzenia filmu Czy naprawdę wierzysz? Film  będzie prezentowany w Sali Centrum Kultury – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy, we wtorek 26 kwietnia o godz. 19.00  Bilety w cenie 10 zł do nabycia po wszystkich Mszach św. w zakrystiach.

Zaproś bliskich i znajomych do jego wspólnego przeżycia. Zorganizuj grupę w parafii lub miejscu pracy, aby ten film zobaczyło jak najwięcej osób.