Aktualności, Wydarzenia

XXX rocznica święceń kapłańskich Księdza Proboszcza

xxx-rocznica-swiecen-kaplanskich-ksiedza-proboszcza
W niedzielę 28 maja 2023 roku, na Mszy św. o godz. 12 w kościele parafialnym pw. Chrystusa Króla w Głuszycy modliliśmy się w intencji naszego Księdza Proboszcza z okazji XXX rocznicy święceń kapłańskich. Na zakończenie Mszy św. przedstawiciele różnych wspólnot parafialnych, a także Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Świdnickiej, Fundacja „Katolicka Inicjatywa Berit” , wakcji24.pl złożyli Księdzu Jubilatowi życzenia.

Nie zabrakło także przedstawicieli władz samorządowych Głuszycy z panem burmistrzem Romanem  Głodem na czele, którzy dziękowali Jubilatowi za jego zaangażowanie w życie głuszyckiej społeczności i  złożyli życzenia.

Uroczystość uświetnili artyści zaprzyjaźnieni z Głuszycą w imieniu, których życzenia złożyła pani Anna Bystroń-Jajkiewicz i Marta Wilk.
Po Mszy św. wszyscy spotkali się na słodkim poczęstunku.
Tekst i zdjęcia: Jacek Pawlik