Zamówienia

Warsztaty Radiowo – Telewizyjne – zapytanie ofertowe

warsztaty-radiowo-telewizyjne-zapytanie-ofertowe

Rzymskokatolicka Parafia pw. Chrystusa Króla w Głuszycy zaprasza zainteresowanych do składania ofert cenowych dot. działania. pn.  Przygotowanie i przeprowadzenie dwudniowych warsztatów radiowo-telewizyjnych z elementami edukacji klimatycznej i przyrodniczej DZIEŃ 1 i DZIEŃ 2 w ramach realizacji zadania pn.  Ekoreporter – Ekoobywatel. Warsztaty radiowo – telewizyjne z klimatem w Górach Sowich w ramach projektu grantowego pn. Nasze Góry Sowie w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego i kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020. W załączniku formularz oferty.

Informacje dodatkowe:

1. Wykonawca składa ofertę w formie pisemnej lub elektronicznej w terminie wskazanym w formularzu oferty (listem lub e-mailem) na Formularzu Oferty.
  2. Oferta jest ważna, jeżeli została podpisana przez Oferenta
  3. O terminowości złożenia oferty decyduje data wpływu do siedziby Parafii bądź na adres skrzynki mailowej.
  4. Oferta najkorzystniejsza zostanie wybrana do realizacji pod warunkiem możliwości jej realizacji w ramach założonego w budżecie limitu środków na realizowane zadanie.
  5. Parafia zastrzega możliwość odstąpienia od realizacji przedmiotu zapytania bez podania przyczyny.

Osoba uprawniona do kontaktu: ks. Sławomir Augustynowicz – Proboszcz Parafii

e-mail:  gluszyca.parafia@wp.pl       tel.:  664 459 342

do pobrania formularz oferty:

zapytanie ofertowe – wykonanie usługi warsztaty _ 25.08.2022