Szczególny dzień dla naszej Parafii

szczegolny-dzien-dla-naszej-parafii

17 września to szczególny dzień dla naszej Parafii . Właśnie w tym dniu swoje urodziny obchodzi nasz proboszcz ks. Sławomir Augustynowicz.

Z tej okazji chcielibyśmy skierować moc gorących życzeń urodzinowych. Przede wszystkim Błogosławieństwa Bożego, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, sił potrzebnych do codziennej pracy dla naszej wspólnoty, pogody ducha i ludzkiej życzliwości.
Życzymy satysfakcji z posługi duszpasterskiej, nieustającego optymizmu i energii w działaniu oraz determinacji w dalszej pracy na rzecz głuszyckiej wspólnoty.
Niech Matka Boża sprawi, aby trudna i odpowiedzialna posługa duszpasterska sprawiała księdzu radość.
Jednocześnie w imieniu wszystkich naszych parafian, pragniemy podziękować księdzu za wszystko co robi dla naszej Parafii.

W dniu dzisiejszym zapraszamy do uczestnictwa w wieczornej Mszy św. o godz. 18:00, w której modlić się będziemy w intencji księdza proboszcza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo z okazji urodzin.