Sudeckie Forum Inicjatyw – DZIĘKUJEMY!

sudeckie-forum-inicjatyw-dziekujemy

Sudeckie Forum Inicjatyw już za nami. Ogrom włożonej pracy zaowocował pięknym wydarzeniem. Mała miejscowość jaką jest Głuszyca mogła gościć wielu działaczy społecznych, samorządowych, polityków oraz wybitne gwiazdy polskiej estrady. To wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez Was drodzy Parafianie. Wy tworzyliście to dzieło, angażując się z wielkim poświęceniem. Pragnę Wam gorąco podziękować.

Dziękuję wszystkim którzy pomagali nam organizować Sudeckie Forum Inicjatyw przygotowali Kościół  i plac przy Kościele, tym którzy zajmowali się porządkiem w trakcie a także tym którzy po całym wydarzeniu uporządkowali teren naszego Forum. Dziękuję za przygotowanie przepięknych kwiatów.  Podziękowania należą się także Paniom przygotowującym posiłki oraz oraz młodzieży obsługującej jadalnię.  Paniom które przygotowały ciasta. Jestem ogromnie wdzięczny  ks. Jakubowi i ks. Adamowi, pracownikom Fundacji Katolicka Inicjatywa “Berit”, stowarzyszenia “PRO” a także wszystkim którzy poświęcili swój czas i wysiłek aby to piękne wydarzenie się odbyło.

Sławomir Augustynowicz
Proboszcz Parafii Chrystusa Króla w Głuszycy