Akcja Katolicka

POAK z nowym Prezesem

poak-z-nowym-prezesem

Po dłuższej, przymusowej przerwie Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w parafii pw. Chrystusa Króla wznowił swoje spotkania.

Rozpoczęliśmy konkretnie, bo od wyborów nowego Prezesa. Został nim pan Jacek Pawlik, któremu serdecznie gratulujemy. Pan Jacek  od lat czynnie uczestniczy w misji Kościoła, a jego aktywność i  niezaprzeczalne zdolności organizacyjne i twórcze, z całą pewnością przyczynią się do rozwoju POAK w parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy.

Dotychczasowym prezesem POAK był pan Jacek Walkowicz, któremu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas  i dobro. Bóg zapłać!

Funkcję opiekuna, asystenta kościelnego naszego POAK  pełni proboszcz parafii, ks. Sławomir Augustynowicz.

Spotkania oddziału parafialnego odbywają się w poniedziałki o godz. 18.00

Akcję Katolicką tworzą świeccy katolicy, świadomi swojego miejsca i roli w Kościele. Informujemy, że  jesteśmy grupą otwartą. Serdecznie zapraszamy każdego, kto chce pogłębiać swoje życie religijne, wzmacniać więzi świeckich katolików w naszej parafii i działać, działać, działać…