Opłatek parafialny

oplatek-parafialny

W sobotnie przedpołudnie 21 grudnia br., w Namiocie Miłosierdzia na terenie naszej parafii, odbyło się spotkanie opłatkowe. Zebranych przywitał gospodarz miejsca, ks. proboszcz Sławomir Augustynowicz, wyrażając radość ze wspólnego świętowania. Towarzyszył mu ks. Jakub i ks. Adam.

Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem. Zebrani życzyli sobie błogosławieństwa Bożego, zdrowia, radości w Nowym Roku. Ciepłym słowom, uściskom nie było końca. Wszyscy zostali ugoszczeni ciepłym posiłkiem. Na stołach pojawił się śledzik, krokiet z barszczem czerwonym oraz pierogi.

Spotkanie uświetnili nasi artyści: chór Relaks, Chór Renoma oraz pan Łukasz Lech, Jakub Oczkowski i wieloletni przyjaciel parafii Andrzej Koc.

Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania parafialnego wspólnego świętowania oraz przybyłym na spotkanie serdecznie dziękujemy.

Życzymy błogosławieństwa Bożego na cały 2020 rok.

zdj. – Mirosław Jarosz