W wigilię Wniebowstąpienia Pańskiego w Katedrze Świdnickiej ks. bp Adam Bałabuch udzielił błogosławieństwa nowym lektorom i ceremoniarzom. Pośród tej licznej grupy było pięciu naszych ministrantów, którzy zostali powołani do funkcji Lektora.






W wigilię Wniebowstąpienia Pańskiego w Katedrze Świdnickiej ks. bp Adam Bałabuch udzielił błogosławieństwa nowym lektorom i ceremoniarzom. Pośród tej licznej grupy było pięciu naszych ministrantów, którzy zostali powołani do funkcji Lektora.





