Co roku w piątek przed Niedzielą Palmową, ulicami naszej parafii przemierza Misterium Męki Pańskiej.
Tym razem rozważając stacje Drogi Krzyżowej wyruszymy z kaplicy św. Józefa i ulicami Kolejową, Piastowską, 11 Listopada, B. Chrobrego udamy się do kościoła Chrystusa Króla.