Light for Life – Kocham

light-for-life-kocham

Niemalże na początku roku szkolnego, zwykle w trzecią sobotę września w Wambierzycach organizowany jest festiwal dla młodzieży Light for Life. Tak było i tym razem 16 września. W tym roku przeżywany był pod tytułem „Kocham”. Miłość ma różne wymiary i właśnie to uczestnicy mogli usłyszeć w ramach czterech stref zainteresowań, które jak zwykle zostały zorganizowane. Gośćmi tychże stref byli: ks. Sebastian Kosecki, s. Judyta Wolnik OP, Marcin Blicharz, kl. Norbert Rosiński SDB. W czasie festiwalu odbyły się także dwa koncerty, Reggae RAP „NoneRhyme”, oraz zespołu „NiemaGotu”. Nie zabrakło oczywiście modlitwy, okazji do spowiedzi świętej, ale również dobrej zabawy animowanej przez wolontariuszy i ks. Łukasza Bankowskiego.

Nasza parafia po raz kolejny organizowała wyjazd na festiwal i wzięło w niej udział 14 uczestników razem z p. Beatą Tarasiuk – katechetką, a także młodzież z KSM jako wolontariusze razem z ks. Jakubem jako jednym z organizatorów festiwalu.

« z 22 »