Łączenie pokoleń

laczenie-pokolen

W dniu 21 grudnia 2016 roku grupa osób z naszej wspólnoty parafialnej spotkała się w salkach przy parafii na spotkaniu opłatkowym. Najmłodsi uczniowie „Sowiogórskiej Akademii Muzycznej” działającej przy Fundacji „Katolicka Inicjatywa Berit” zaprezentowali zebranym utwory kolęd. Całość uświetnił występ Pań z Domu Dziennego Pobytu Senior Wigor, które przy akompaniamencie p. Eweliny Korby, zaprezentowały specjalnie przygotowany na tą okazję repertuar. Następnie wszyscy złożyli sobie życzenia. Po słodkiej uczcie Pani Małgorzata Śliwińska –  Prezes Fundacji rozdała drobne upominki uczestnikom projektów: „Szkoły Pływania”, „Muzykoterapii dla osób starszych” oraz uczniom akademii muzycznej. Spotkanie miało charakter bardzo rodzinny i świąteczny.

IMG_3157IMG_3162IMG_3169IMG_3176IMG_3181IMG_3206IMG_3217IMG_3259IMG_3171