„Godzina Dziękczynienia” ze Wspólnotą Sióstr Uczennic Krzyża

godzina-dziekczynienia-ze-wspolnota-siostr-uczennic-krzyza

W przede dniu Wielkiego Postu, we wtorek dnia 01 Marca do naszej wspólnoty parafialnej przybyły Siostry Uczennice Krzyża. Poprowadziły czuwanie modlitewne „Godzinę Wdzięczności”, przepełnioną śpiewem, adoracją, ciszą. Wiele intencji było zanoszonych, ale oczywiście w tym czasie szczególnym, intencją nadrzędną było wołanie o zaprzestanie wojny i o pokój.

Siostry w świadectwie po pierwszym czuwaniu modlitewnym, wyraziły wielkie zadziwienie i uznanie dla wszystkich przybyłych na modlitwę, „dało się czuć ducha adoracji Najświętszego Sakramentu, rozmodlenia, ciszy” mówiła siostra Stefania.

To pierwsze czuwanie, ale nie ostatnie. Kolejne odbędzie się w kwietniu. Już dziś parafia zaprasza wszystkich chętnych. I będą one się odbywać cyklicznie raz w miesiącu.

Do zobaczenia.