Dzień sportu

dzien-sportu

Poniedziałkowy dzień wypełniony był sportem od samego rana, aż do wieczora. Po porannej rozgrzewce i śniadaniu udaliśmy się na rowerach do kościoła parafialnego w Lidzbarku, gdzie pracowaliśmy w grupach oraz odmówiliśmy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Po powrocie, wzięliśmy udział we mszy świętej, a po niej udaliśmy się na obiad. Po południu czekały na nas kolejne sportowe atrakcje: mecz piłki siatkowej pomiędzy uczestnikami a animatorami, mecz piłki nożnej oraz zabawa w dwa ognie. W dobrej zabawie nie przeszkodził nam nawet deszcz.

Uczestnicy nie biorący udziału w rozgrywkach kibicowali na trybunach. Wszyscy zmęczeni udaliśmy się na kolację, po której młodsza grupa obejrzała bajkę, a starsza zakończyła dzień wspólną zabawą przy muzyce.

Kamila Wodyk