„Cynowy” jubileusz ks. Adama

cynowy-jubileusz-ks-adama

Maj to szczególny miesiąc, nie tylko dlatego, że pięknie kwitną kwiaty, ale również to czas kiedy odbywają się święcenie diakonatu i kapłaństwa, oraz czas kiedy kapłani przeżywają swoje rocznice. 24 maja 2014 roku ksiądz Adam w Katedrze Świdnickiej z rąk ks. bp Ignacego Deca przyjął święcenia kapłańskie, a jako motto obrał sobie słowa „Panie Ty wszystko wiesz, Ty wiesz, że Cię kocham” (J21, 15-19). W niedzielę 26 maja w czasie Mszy św. o godz. 12:00 w kościele parafialnym, dziękowaliśmy za kapłaństwo ks. Adama i Jego posługę w naszej wspólnocie.

Przedstawiciele parafii złożyli życzenia, nie obyło się bez wzruszeń. Dziękując parafianom, wspólnocie, a zwłaszcza najbliższym na czele z mamą w dniu jej święta.