BUDOWA WIOSKI BETLEJEMSKIEJ

budowa-wioski-betlejemskiej

„Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś bowiem w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: znajdziecie Niemowlę owinięte w pieluszki i leżące w żłobie.”

Zbliżamy się do końcowej fazy budowy wioski betlejemskiej na placu kościoła parafialnego pw. Chrystusa Króla w Głuszycy. Od 24 Grudnia zapraszamy wszystkich do odbycia podróży po „Żywym Betlejem”, w którym weźmie udział ponad 30 aktorów odgrywających swoje role w 21 chatach, nawiązujących do małej wioski znajdującej się obecnie na terenie Autonomii Palestyńskiej, gdzie przyszedł na świat długo oczekiwany Zbawiciel- Jezus Chrystus!

Podczas zwiedzenia będzie możliwość skorzystania z betlejemskiej gospody serwującej ciepłe potrawy i napoje. Już dziś serdecznie zapraszamy!!!

24 grudnia
O godz. 22.30 – otwarcie Żywego Betlejem