Ostatnia okazja…

ostatnia-okazja

Jutrzejszego dnia, czyli 6 stycznia 2018 roku będzie ostatnia okazja, aby wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu jakim są odwiedziny w Głuszycy –  Największego „Żywego Betlejem” w Polsce. Ta mała wioska stworzona z myślą o zwiedzających kryje w sobie wiele ciekawostek – na własne oczy można zobaczyć, jak kiedyś wyglądało życie i jak funkcjonowali ludzie za czasów Narodzin Jezusa Chrystusa. Na najmłodszych czekają przyjazne zwierzęta, które mogą nakarmić i pogłaskać. Oprócz tego w gospodzie można się najeść i napić.

Ponad to odwiedziny „Żywego Betlejem” będą połączone z Orszakiem Trzech Króli, który bezpośrednio uda się wyznaczoną trasą do wioski przy kościele pw. Chrystusa Króla w Głuszycy.

Zapraszamy!

Orszak Trzech Króli – godz. 15.00 – ul. Grunwaldzka,

Żywe Betlejem – godz. 16.00 – 19.00 – ul. B. Chrobrego 4 – plac przy kościele pw. Chrystusa Króla w Głuszycy.