Czas na media – szkolenie

czas-na-media-szkolenie

Wszystkich, którzy chcą się włączyć lub już pracują w gazetkach, internetowych stronach parafialnych i obsługują portale społecznościowe – zapraszamy na szkolenie medialne.

Organizatorami szkolenia są: Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Świdnickiej. Spotkanie odbędzie się w Parafii pw. Chrystusa Króla w Głuszycy w sobotę 8 października 2016 r. w godz. 10:00 – 15:00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zajęcia poprowadzą:

• Pan Mirosław Jarosz – dziennikarz Gościa Niedzielnego Świdnickiego,
  • Ks. dr Grzegorz Umiński – ekspert w dziedzinie internetu,
  • Pan Jędrzej Rams – dziennikarz Gościa Niedzielnego Legnickiego,
  • Pan Krzysztof Kotowicz – rzecznik prasowy Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmuje Wydział Duszpasterski Świdnickiej Kurii Biskupiej w terminie do 5 października 2016 r. pod nr telefonu: 748564413 lub poprzez e-mail: duszpasterstwo@diecezja.swidnica.pl – zapraszamy!