SPOTKANIE OPŁATKOWE ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM

spotkanie-oplatkowe-odnowy-w-duchu-swietym

23 stycznia 2016 roku miało miejsce spotkanie opłatkowe Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. „Żywe Betlejem”. Miejscem spotkania był pensjonat „Śnieżynka” w Jedlinie Zdroju, którego gospodarzami są serdeczni przyjaciele grupy parafialnej „Żywe Betlejem”-Marta i Stanisław.

Uroczystość rozpoczęto odczytaniem fragmentu Ewangelii Św. Łukasza o narodzeniu Chrystusa i błogosławieństwem ks. Andrzeja. Z wielką radością składaliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem. Gromkie śpiewanie kolęd przy gitarze radowały serca wszystkich zebranych. Spotkanie zakończono wspólną modlitwą i błogosławieństwem ks. Jakuba. Był to kolejny, wspaniały czas wspólnego świętowania, gdzie zgromadzeni mogli cieszyć się sobą i Bożą obecnością.