Diecezjalna pielgrzymka LSO, scholi, szafarzy nadzwyczajanych Komunii Św. do katedry świdnickiej

diecezjalna-pielgrzymka-lso-scholi-szafarzy-nadzwyczajanych-komunii-sw-do-katedry-swidnickiej

pielgrzymka_swidnica4

W sobotę, 21 listopada dzieci z grup duszpasterskich naszej parafii tj. scholi, ministrantów i Eucharystycznego Ruchu Młodych uczestniczyły wraz z katechetami na czele z ks. Andrzejem w Diecezjalnej pielgrzymce Służb Liturgicznych do katedry w Świdnicy.

Najświętsza Eucharystia pod przewodnictwem JE Ks. Bpa Adama Bałabucha połączyła w jedno wszystkie przybyłe grupy z całej diecezji. Podczas homilii Ks. Biskup podkreślił ważność całkowitego oddania się w posługę duszpasterską w Kościele. Po mszy św. członkowie scholi, ministrantów i innych grup udali się do Klubu Młodzieżowego „ Bolko”, gdzie wzięli udział w spotkaniu ewangelizacyjno- formacyjnym „Rejs ku wieczności” oraz w koncercie zespołu „Gennesaret”. Atmosfera spotkania wprowadziła wszystkich w stan modlitewnego uwielbienia Boga. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, który przyniósł dużo radości szczególnie tym najmłodszym. Pielgrzymka zakończyła się błogosławieństwem i odśpiewaniem ulubionej pieśni św. Jana Pawła II „Barka”. Wszyscy uczestnicy wrócili do do domów bardzo szczęśliwi i umocnieni do dalszej posługi w parafii.