Uczciliśmy św. Jana Pawła II

uczcilismy-sw-jana-pawla-ii

„Ze spojrzeniem utkwionym w Chrystusie, umocnieni nadzieją, która zawieść nie może, kroczmy razem drogami nowego tysiąclecia: Wstańcie, chodźmy! (św. Jan Paweł II)

Wstaliśmy więc z naszych kanap i razem z chórem parafialnym „Cantabo Dominum” z parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej z Nowej Rudy-Słupiec oraz zespołem instrumentalnym pod dyrekcja żywiołowego Kacpra Biruli, uczciliśmy Dzień Papieski. Oddaliśmy hołd naszemu Wielkiemu rodakowi Janowi Pawłowi II, by za jego nauką przekroczyć próg na mocy Chrystusowego wezwania, wspieranego wiarą – silną, która nie przestraszy się niczego.

Na zakończenie koncertu trzymając się za ręce, odśpiewaliśmy ulubioną pieśń papieża Polaka „Barkę”

Koncert z okazji Dnia Papieskiego odbył się w ramach Projektu #SpołecznieOdpowiedzialni finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.