Spotkanie opłatkowe

spotkanie-oplatkowe-3

Spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup parafialnych, duszpasterzy i Seniorów odbyło się w CK MBP. Po serdecznym powitaniu zebranych przez ks. proboszcza Sławomira Augustynowicza, przyszedł czas na modlitwę –  ks. Adam przeczytał fragment Biblii o narodzeniu Jezusa.

Nasza Seniorka pani Jadwiga Czepil odczytała wiersz innej utalentowanej Seniorki pani Krystyny Ciury zatytuowany „Wigilia”.

Następnie przyszła pora na dzielenie się opłatkiem, życzenia i poczęstunek. Nie zabrakło wspólnego kolędowania przy wsparciu scholi prowadzonej przez panią Beatę Tarasiuk.

Bóg zapłać ks. proboszczowi za wspólne, międzypokoleniowe spotkanie.

Serdeczne podziękowania dla pani Iwony i Magdy  za pyszne pierogi, kochanym Seniorkom za ciasta i każdą pomoc, ks. Jakubowi i ks. Adamowi,  szczególne podziękowania dla młodzieży z KSM za pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

Inka