Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę w ciągu roku

(15 września 2024 r.)

1. Przeżywamy dziś XXIV Niedzielę w ciągu roku. Jak w każdą trzecia niedziela miesiąca, zbieramy ofiary na imienną listę.
  2. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane i wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. We wtorek na godz. 18:45 w kościele parafialnym zapraszamy młodzież klas 8 na spotkanie przygotowujące do bierzmowanie.
  5. W czwartki zapraszamy do salek na godz. 15:30 chętne dzieci na próbę scholii.
  6. W piątki o godz. 19:00 zapraszamy młodzież na spotkania KSM.
  7. W piątki o 21:00 dyżur w konfesjonale w kaplicy św. Józefa.
  8. W sobotę 21 września po raz kolejny w naszej diecezji jest organizowany festiwal dla młodzieży Light for Life (Światło dla Życia). W jego trakcie jak zawsze spotkania z ciekawymi ludźmi, a na zakończenie koncert.
  9. Kancelaria parafialna czynna jest w czwartki i piątki od 15:00 do 16:30. W pilnych sprawach po Mszach św. wieczornych.
  10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za sprzątanie naszej świątyni i składane ofiary na kwiaty i potrzeby kościoła.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: w Akcji
  12. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek, 16 września – św. męczennicy: papież Korneliusz i biskup Cyprian.

– w środę, 18 września – św. Stanisław Kostka

– w piątek, 20 września – św. męczennicy z Korei: Andrzej Kim Taegon, Paweł Chong Hasang oraz ich towarzysze.

– w sobotę, 21 września – św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista

1. W minionym tygodniu odprowadziliśmy do wieczności:
    + Stanisław Dydrych. Polećmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu; Wieczny odpoczynek…