Żegnaj szkoło!

zegnaj-szkolo

Gromkimi brawami i radosnym okrzykiem „hura!” odpowiedzieli uczniowie szkoły podstawowej nr 3 w Głuszycy  pani dyrektor Dorocie Hałas, która życzyła im „pięknych i bezpiecznych wakacji”. Dzisiaj tj. 22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Nadeszły zasłużone wakacje! Na rozdanie świadectw, przybył Burmistrz Głuszycy pan Roman Głód oraz proboszcz parafii pw. Chrystusa Króla – ks. dr Sławomir Augustynowicz.

Specjalnie na tę okazję uczniowie klas VI przygotowali występ, podczas którego wierszem, piosenką i tańcem, opowiedzieli co ciekawego wydarzyło się w minionym roku szkolnym. Po pełnym humoru przedstawieniu, nadeszła pora na wręczenie wyróżnień i nagród najzdolniejszym uczniom.

Dyrekcja i grono pedagogiczne, jak co roku, podziękowało również tym rodzicom, którzy z dużym zaangażowaniem włączyli się w życie naszej „podstawówki”.

Następnie uczniowie rozeszli się do swoich klas po świadectwa.

Wszystkim dzieciom i nauczycielom życzymy udanych wakacji!

Redakcja wAkcji24