Polityka prywatności

Administratorem danych jest: Rzymskokatolicka Parafia pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, ul. 11 Listopada 6a
58 – 340 Głuszyca.

Kontakt z administratorem: parafiagluszyca@wp.pl

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Dane z formularzy kontaktowych wykorzystujemy tylko w celach kontaktu zwrotnego. Dane te nie są archiwizowane.

Wykorzystujemy je do:

• Dostosowanie zawartości serwisów do urządzenia użytkownika – np wyświetlenie na telefonach komórkowych wersji mobilnej serwisów, a na komputerach wersji desktop,

• Zbierania anonimowych statystyk na temat tego, w jaki sposób i z jaką częstotliwością użytkownicy korzystają z naszej strony internetowej.

• w przeglądarce Firefox wejdź w: Opcje ⇒ Prywatność.
  • w przeglądarce Chrome Ustawienia ⇒ Ustawienia zaawansowane ⇒ Prywatność ⇒ Ustawienia treści

Pamiętaj: tę opcję w każdej przeglądarce ustawia się osobno.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

W naszej witrynie zainstalowane są skrypty umożliwiające monitorowanie ruchu i zbieranie anonimowych statystyk dotyczących przeglądanych treści.

Statystyki gromadzimy przy pomocy takich narzędzi jak:

Google Analytics
Szczegółowe informacje na temat polityki prywatności Google są dostępne tutaj https://www.google.com/analytics/learn/privacy.html?hl=pl

Z kim dzielimy się danymi

Rzymskokatolicka Parafia pw. Chrystusa Króla w Głuszycy nie przekazuje nikomu danych ze strony https://parafiagluszyca.pl/. Względnie mogą być udostępnione uprawnionym organom państwowym.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Okres przechowywania danych osobowych

Okres przechowywania danych osobowych zależy od podstawy prawnej przetwarzania, w związku z czym w szczególności dane będą przechowywane:

• w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie uzasadnionego interesu administratora – do momentu ustania ww. interesu lub do momentu wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania
  • w przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody – do momentu wycofania zgody.

Jak chronimy twoje dane?

Nasza witryna posiada zainstalowany certyfikat bezpieczeństwa SSL. Wszelkie dane są szyfrowane.

Zmiany polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności przez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.